Количка

0 артикула

  Решетка метална кръгла MR 100 ф100

  Цена: 6.99лв.
  • Код:
   110310
  Решетка метална кръгла MR 100 ф100
  Решетка метална кръгла MR 100 ф100

  Кръгла метална вентилационна решетка, за изграждане на вентилационни системи.