Количка

0 артикула

  Килим Totto зебра

  Цена:49.90лв.
  • Код:
   900825
  Килим Totto зебра
  Килим Totto зебраКилим Totto зебра
  Размер:70х140 Шарка:зебра килими Tatto състав: 100% полипропилен фризе, термофиксиран височина хаф (височина на власинките): 9мм машинно тъкан: 384 000 бода /м²